PORTRE SİPARİŞİ

portre-atolyesi

Portre siparişiniz nasıl gerçekleşecek?    

0532 204 4959 Whatsapp     yoluyla göndereceğiniz fotoğraf netlik açısından tarafımızca onaylandıktan ve ön ödeme alındıktan sonra portre çizimine başlıyoruz.

Çiziminiz bitince sizinle paylaşıyoruz. Siz beğenip onay verdiğinizde kalan ödemeyi yapıyorsunuz. Portre çiziminizi adresinize gönderiyoruz.

Detaylı bilgi:  0532 204 4959 Atilla Bey. Net olan fotoğraflara memnuniyet garantisi veriyoruz.

Siparişim kaç güne hazır olur ?

Karakalem resim siparişleriniz 3 gün içinde, pastel ve yağlıboya resim siparişleriniz 1 hafta içinde, İstanbul içi siparişlerinizi daha erken  teslim alabilirsiniz.

acil siparişleriniz için lütfen tarih belirtiniz. çizim programını ona göre yapalım.

Ödeme nasıl olacak? 

Hesap bilgilerini whatsapptan  sizinle paylaşıyoruz. Çizime başlamadan önce ön ödeme olarak ücretin yarısını alıyoruz, çizim bittikten sonra kalan ödemeyi yapıyorsunuz. İki kez gönderim masrafı ödemek zorunda kalmamak için tek seferde ücretin tamamını da gönderebilirsiniz.

Kargo ne şekilde gelecek?

Çerçevesiz portre siparişleriniz karton rulo tüplerin içinde, çerçeveli portre siparişleriniz strafor kutu içinde kırılmaya karşı garanti verilerek gönderilir. Çiziminizin zarar görmeden sizlere ulaşabilmesi için siparişlerinizi çerçeveli vermeniz tavsiye edilir. Çerçeveli portre siparişlerinizde kargo ücreti bize aittir. Çerçeveli siparişleriniz kaybolma, kırılma gibi durumlara karşı sigortalanır. Sorumluluk bize aittir.

Sürat kargo ile çalışıyoruz. Kargonuz işleme alındığında bize vermiş olduğunuz telefon numarasına takip bilgileri mesaj olarak geçilmektedir. Bazen sürat kargonun sistemlerindeki sıkıntıdan dolayı mesaj düşmeyebiliyor. Ancak kargonuz yine de zamanında elinizde olur.

Siparişlerinizi gecikmeden almak istiyorsanız, sürat kargonun size en yakın şubesinin ismini internet den öğrenip bize adres olarak iletebilirsiniz.

 

Yoruma kapatıldı.